Ako predať nehnuteľnosť?

Pri predaji nehnuteľnosti si vyberte profesionálov

Ako?

Ak chcete predať vašu nehnuteľnosť v krátkom čase a za čo najvyššiu cenu neváhajte nás kontaktovať. Poradíme vám ako nastaviť prezentáciu nehnuteľnosti a cenu z pohľadu jej najvyššej možnej predajnej ceny a za čo najkratší čas.

S kým?

Chápeme, že vybrať si toho správneho partnera nemusí byť jednoduché. To čo vám radi ponúkneme je náš skúsený tím, ktorý sa o vás postará s odbornosťou a maximálnym nasadením. Našou garanciou je vysoký počet zrealizovaných predajov nehnuteľností vďaka mnohoročnej znalosti trhu a len pozitívne referencie. Na realitnom trhu sa spájame s lídrami vo svojom segmente.

Za koľko?

Cenu môžete správne stanoviť iba vtedy ak dokonale poznáte realitný trh a potenciál samotnej nehnuteľnosti. Správne nastavenie ceny sa odvíja od mnohých premenných ako sú dopyt a ponuka, lokalita, stav nehnuteľnosti, momentálne nastavenie realitného trhu. Preto ideálne nastavenie ceny a celkovej stratégie predaja nehnuteľnosti nie je tak ľahké ako sa na prvý pohľad zdá. Pre každú nehnuteľnosť osobitne vypracujeme analýzu trhu a marketingový plán, zacielený na čo najlepší predaj.

Príprava nehnuteľnosti

Pomôžeme vám zvýšiť atraktivitu vašej nehnuteľnosti. Dôležitá pre predaj je aj samotná príprava nehnuteľnosti. Poradíme vám ako navýšiť cenu vašej nehnuteľnosti, profesionálne ju nafotíme a následne nastavíme aj celkovú stratégiu predaja. Na základe našich dlhoročných skúseností vám vieme poradiť aj v dôležitých otázkach pri predaji nehnuteľnosti.

Predaj nehnuteľnosti

Vašu nehnuteľnosť budeme inzerovať na prioritných pozíciách najnavštevovanejších realitných portáloch. Okrem toho budeme vašu nehnuteľnosť ponúkať aj klientom v našej rozsiahlej internej databáze. Zabezpečíme pre vás všetky potrebné dokumenty, ktoré sú v súlade s legislatívou a platnými zákonmi, a tým vám poskytneme najvyššiu právnu ochranu. Bezpečne vás prevedieme celým procesom od obhliadky nehnuteľnosti až po jej odovzdanie novým vlastníkom.

Ako prenajať nehnuteľnosť

Je rozdiel prenajať nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu a prenajať nehnuteľnosť dlhodobo za čo najvyššiu cenu.

Poradíme Vám ako na to

Pre optimálne nestavenie ceny prenájmu vašej nehnuteľnosti je dôležité mať komplexné poznatky o realitnom trhu. Náš skúsený realitný tím vám zdarma vypracuje analýzu konkurenčných ponúk v danej lokalite a navrhne akú stratégiu zvoliť pri prenájme nehnuteľnosti. Poradíme Vám čo spraviť, aby ste vašu nehnuteľnosť prenajali za čo najvyššiu cenu.

Úprava nehnuteľnosti

Pomôžeme vám zvýšiť atraktivitu vašej nehnuteľnosti. Dôležité pre predaj je aj samotná príprava nehnuteľnosti. Poradíme vám ako navýšiť cenu vašej nehnuteľnosti, profesionálne ju nafotíme a následne nastavíme aj celkovú stratégiu predaja. Na základe našich dlhoročných skúseností vám vieme poradiť aj v dôležitých otázkach pri predaji nehnuteľnosti.

Prenájom nehnuteľnosti

Vašu nehnuteľnosť budeme inzerovať na prioritných pozíciách najnavštevovanejších realitných portáloch. Okrem toho budeme vašu nehnuteľnosť ponúkať aj klientom v našej rozsiahlej internej databáze. Zabezpečíme pre vás všetky potrebné dokumenty, ktoré sú v súlade s legislatívou a platnými zákonmi, a tým vám poskytneme najvyššiu právnu ochranu. Bezpečne vás prevedieme celým procesom od obhliadky nehnuteľnosti až po jej odovzdanie novým nájomníkom.

Ako kúpiť nehnuteľnosť

Ak sa neviete rozhodnúť pri kúpe novej nehnuteľnosti, nemáte prehľad o cenách na trhu a nie ste si istí postupom pri kúpe nehnuteľnosti, radi vám pomôžeme.

 • Kedy je správna doba na kúpu novej nehnuteľnosti?
 • Ako sa vyhnúť predraženej ponuke?
 • Čo všetko súvisí s prevodom vlastníctva?
 • Aké sú možnosti financovania nového bývania?
 • Ako dlho bude trvať nasťahovanie?

Financovanie

Hypotekárne poradenstvo ponúkame našim klientom úplne zadarmo, naši skúsení odborníci sa o Vás postarajú.

Vybrať to správne financovanie môže byť náročnejšie, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Je výhodné mať všetky služby od kúpy nehnuteľnosti až po jej financovanie na jednom mieste.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti financií a poisťovníctva vieme, že výhodné finančné zabezpečenie kúpy nehnuteľnosti je základom pre spokojnosť našich klientov.

Naši finančný špecialisti Vám pomôžu ušetriť peniaze, čas a ochrániť Vaše zdravie. Zabezpečíme profesionálne vybavenie Vášho financovania s čo najvýhodnejšími podmienkami a vypracujeme pre Vás komplexný bezplatný audit poistenia. Zastrešujeme všetky bankové a poistné domy v SR a máme prehľad o najaktuálnejšom dianí.

V rámci našej spolupráce garantujeme úspešnosť financovania pri kúpe nehnuteľnosti, ktoré je aj podložené v našich zmluvných dokumentáciách s klientom.

Právny servis

Najvyššia právnu ochrana.
Garancia odbornosti a mnohoročné skúsenosti v právnej oblasti.

Pre našich klientov poskytujeme komplexné právne služby počas celého priebehu realitného obchodu. Uvedomujeme si, že odborná a profesionálna spolupráca makléra a právnika je esenciálna pre úspešnú realizáciu kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Preto máme vlastné právne oddelenie, ktoré prispieva nielen k vybudovaniu dôvery našich klientov, ale zároveň je aj garanciou úspechu celého realitného procesu. V spolupráci s notárskymi úradmi tak vieme našim klientom poskytnúť najvyššiu možnú mieru právnej ochrany.

Pripravíme pre Vás kompletnú zmluvnú dokumentáciu, zastúpime Vás v jednaní s právnikom tretej strany a zaručíme Vám hladký priebeh od podpisu zmlúv až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti.

Prečo exkluzivita?

Exkluzivita znamená zverenie predaja nehnuteľnosti výhradne jednému sprostredkovateľovi. Aké sú jej výhody pre predávajúceho oproti bežným, neexkluzívnym ponukám?

 • VYŠŠIA KVALITA
  Exkluzívna spolupráca zabezpečuje vyššiu mieru profesionality a kvalitu ponuky.
 • JEDEN MAKLÉR
  Vaša komunikácia prebieha iba s jedným maklérom, ktorý zabezpečí kompletne celú agendu od spracovania inzercie, obhliadok až po konečný predaj. Všetky informácie o ponuke vašej nehnuteľnosti sú tak prehľadne pod jednou strechou.
 • JEDNOTNÁ INZERCIA
  Väčšina kancelárií využíva rovnaké inzertné portály, no jednotlivé kancelárie spracujú inzerát rôzne, s vlastnou cenou nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť s viacnásobnými nesúrodými inzerciami pôsobí na potenciálnych klientov ako problémová či nepredajná.
 • EXKLUZIVITA NIE JE NAVŽDY
  Záleží len na vás, na akú dlhú dobu sa rozhodnete exkluzivitu s realitnou kanceláriou uzavrieť.
 • STABILNÁ CENA NEHNUTEĽNOSTI
  Exkluzívne inzeráty majú väčšiu pravdepodobnosť udržania prvotnej predajnej ceny.
 • SPOLUPRÁCA KANCELÁRIÍ
  Realitná kancelária, ktorá má vašu nehnuteľnosť v exkluzívnej ponuke, spolupracuje i s ostatnými kanceláriami a využíva všetky možnosti nájsť vhodného kupujúceho.

Čo všetko vám pri podpísaní exkluzivity poskytneme my?

V prvom rade investujeme do vašej nehnuteľnosti naše skúsenosti v oblasti predaja nehnuteľností a samotnej prezentácie a marketingu s tým spojeným

 • Stanovenie ceny nehnuteľnosti
 • Profesionálne fotografie a homestage
 • 3D prehliadka
 • Možnosť vyhotovenia videoprehliadky či záberov z dronu
 • Unikátna inzercia s vysokým percentom úspešnosti
 • Profesionálne obhliadky
 • Preverenie bonity kupujúceho
 • Zabezpečenie financovania pre kupujúceho
 • Znalecký posudok
 • Kompletný právny servis najvyššej právnej ochrany predávajúceho i kupujúceho
 • Plný servis od zhotovenia inzercie až do odovzdania bytu a úspešného prepisu na katastri nehnuteľností
 • Poradenský servis (dane z nehnuteľností, poistenie nehnuteľnosti, v prípade predávajúceho daň z príjmu a iné činnosti pre vašu plnú spokojnosť)

Podpisom exkluzívnej zmluvy sa realitná kancelária zaručuje klientovi predajom danej nehnuteľnosti do vopred dohodnutej doby. Naša realitná kancelária je zásadne proti NEEXKLUZÍVNYM zmluvám, ktoré používa väčšina realitných kancelárií na slovenskom trhu, pretože dochádza k omnoho väčšiemu chaosu pri celkovom ponúkaní nehnuteľnosti a predaji. Takéto neexkluzívne zmluvy môžu byť často nevýhodné pre klienta a nezaručujú mu zvyčajne vysoko profesionálne jednanie s jeho nehnuteľnosťou.

Na základe našich dlhoročných skúseností sme pre našich klientov pripravili rôzne balíky exkluzívnej spolupráce, aby si každý klient mohol vybrať rozsah služieb podľa vlastnej predstavy.

Investičné nehnuteľnosti

Spájame záujemcov o investovanie do nehnuteľností s garantovaným výnosom a výnimočné výnosové nehnuteľnosti na Slovensku a v zahraničí. Poskytujeme komplexné zastupovanie, poradenstvo a právny servis.

Stanovenie ceny nehnuteľnosti

Bezplatné nacenenie nehnuteľnosti podľa reálnej trhovej ceny od profesionálov bez starostí.

Nacenenie vypracujeme do 24 hodín.

Vďaka naceneniu od nás ušetríte za znalecký posudok.

Nacenenie doručíme elektronicky alebo v písomnej podobe.

 • Dedičské konania
 • Rozvody a súdne spory
 • Majetkové vysporiadanie
 • Informatívne nacenenie
 • Nacenenie pred predajom – odhad trhovej ceny

Pre bankové financovanie je potrebný znalecký posudok, ktorý vieme zabezpečiť cez našich interných znalcov ktorí sú certifikovaní vo všetkých bankových domoch.
Pre odporučenie znalca vo Vašom kraji nás neváhajte kontaktovať.

Všeobecnú hodnotu nehnuteľnosti je možné určiť v dedičskom konaní aj formou vyjadrenia odborníka, v tomto prípade realitnej kancelárie. Ocenenie a odhad realitnej kancelárie, je takisto akceptované notármi za účelom stanovenia ceny nehnuteľnosti a je častokrát omnoho lacnejšie. Vďaka skúsenostiam a mnohým vypracovaným odhadom sme Vám schopní zabezpečiť rýchle a presné ocenenie nehnuteľnosti.
Okrem odhadu ceny nehnuteľnosti poskytujeme klientom aj právne poradenstvo pri predaji alebo dedičskom konaní, prostredníctvom nášho právneho oddelenia.

Napíšte nám

Slovak Invest

APROCON s.r.o., Vietnamská 53, 821 04 Bratislava, Slovensko

info@slovakinvest.sk

Máte otázky? Napíšte nám.

Pomoc?